Proč si na svatbu vybrat Dual Music

Jsme sice dvoučlenná svatební kapela, ale nabídkou předčíme i početnější tělesa. Provedením písní se snažíme co nejvíce přiblížit originálům. Používáme pouze profesionální nástroje a zvukové vybavení. Ozvučíme příjemně jak menší, tak větší prostory a není problém ani venkovní produkce.

Působíme 20 let

Spokojených zákazníků a zkušeností máme opravdu hodně - stovky svateb, narozeninových oslav, firemních večírků a plesů. V malé vesnici, na zámku, v hotelu, v restauraci, v sídle firmy nebo i na zahradě.

Kdo hraje v Dualmusic

Široký repertoár

Hrajeme všechny žánry, od lidovek, přes country, swing, latinu, standardy, filmové soundtracky a nejžádanější český a zahraniční pop/rock.

Zobrazit repertoár

Kladné recenze

Vždy se snažíme o to, aby vystoupení proběhlo dle předběžné dohody a představ zákazníků, a aby nikdo neměl důvod ke kritice, či nespokojenosti. Ostatně přečtěte si, co o nás sami zákazníci napsali.

Zobrazit recenze

Kde hrajeme

Nejvíce působíme ve Středočeském kraji a Praze. Díky spokojenosti zákazníků jsme hráli na mnoha místech naší republiky. Nejdále Buchlovice, Jihlava, Liberec, Rozvadov, Plzeň, Prachatice a dalších asi 600 míst mezi těmito městy

Kontaktovat kapelu

Kdo hraje v Dualmusic

Pavel Šibíček

profesionální hudebník, konzervatoř obor pozoun, další nástroje akordeon, baskřídlovka, doprovod na klávesy, hlavní i doprovodný zpěv

Veronika Špalová

zpěvačka, hlavní i doprovodný zpěv, doprovod na klávesy

Vybrané recenze

Hotel Rytířsko - Vysočina

Vážený pane Pavle, chtěli bychom Vám touto cestou ještě jedn...

Cist dal

Ostrožská Nová ves

Chtěli bychom Vám moc poděkovat za velmi kvalitní hudeb...

Cist dal

Golemův restaurant Praha

Jsem ráda, že jsme si vybrali kapelu Dual music, komunikace ...

Cist dal